من بارها وحشت زده ام. گردبادی که سقف خانه را در سال 1969 از بین برد ، باعث شد تا ده ها سال در هر رعد و برق دلسرد شوم. پرتاب شدن توسط یک اسب در حال حرکت سریع باعث شد فکر کنم در شرف دیدار با سازنده خود هستم. هیچ چیز به اندازه شنیدن اینکه شوهرم مبتلا به بیماری عروق کرونر است و نیاز به آنژیوپلاستی فوری دارد ، من را به اندازه ای ترسناک نکرده است.

علائم تدریجی نبود. او عادت داشت هر آخر هفته پیاده روی کند و وقتی اولین علامت ظاهر شد ، این کار را می کرد. تقریباً شبیه گلو درد بود. پس از چند روز که این احساس را داشت ، به پزشک مراجعه کرد.

حتی در آن زمان ، هیچ کاری انجام نمی شد ، مگر اینکه پدرش در سومین حمله قلبی در سن 58 سالگی درگذشت. “فقط برای اطمینان …” او سه بار آنژیوپلاستی کرده است و در حال حاضر 4 استنت دارد. قلب او. من مجبور شدم چندین بار در اتاق انتظار مراقبت های ویژه قلب بنشینم و این جایی نیست * که من دوست دارم آنجا باشم.

چند دلیل برای این مقاله وجود دارد. اولین مورد این است که شما را در مورد علائم هشدار می دهد که ممکن است نیاز به توجه فوری داشته باشد. مشکلات قلبی لزوماً با درد قفسه سینه در ناحیه عمومی قلب شما شروع نمی شود.

درد غیرقابل توضیح در هر قسمتی از قفسه سینه ، از جمله در اطراف نای و مری شما نیاز به رسیدگی دارد. درد غیر قابل توضیح در گردن ، فک ، شانه چپ و بازوی چپ شما باید توسط پزشک بررسی شود. علائم دیگر … ضربان قلب ، تنگی نفس و خستگی مرتبط با این نیز مهم است. آنها می توانند به شما در مورد مشکلات قلبی و عروقی هشدار دهند.

مورد دیگر این است که مواردی را به شما نشان دهد که می تواند به شما در کاهش احتمال این دکتر متخصص قلب در مشهد مشکل کمک کند. برگردیم به مشکل شوهرم. به نظر می رسد تغییری که من یک سال قبل در رژیم غذایی مان ایجاد کردم ، ممکن است جان او را نجات دهد. من نزدیک به 300 پوند وزن داشتم. دختر کوچکتر ما از من خواست رژیم غذایی خود را تغییر دهم ، و چون من رئیس آشپز و شستشوی بطری هستم ، * همه * رژیم های غذایی مان را تغییر دادم.

چربی خوک ، کره و خامه سنگین از بین رفت. روغن زیتون ، اسمارت بالانس و همبرگر بوقلمون غذای اصلی آنها بودند. نمک ، چربی و کلسترول به طور چشمگیری کاهش یافت.

این مهم است. و ، این بدان معنا نیست که شما طعم خود را کنار گذاشته اید ، باید در مورد مواد عجیب و غریب تحقیق کنید یا واقعاً برای تهیه غذای خوب بسیار دور از دسترس هستید. ممکن است این بدان معنا باشد که شما می خواهید من 736 روش برای توصیف طعم پرندگان بنویسم ، اما حتی این نیز مشکلی ایجاد نمی کند.

اینجا نکاتی وجود دارد:

جانشین کره: در حالی که من در پختن کره دلم برای 99 درصد مواقع تنگ می شود ، می توانم در مورد آن کار کنم. برای استفاده های خوش طعم ، من بیشتر از روغن زیتون استفاده می کنم. میزان روغنی که استفاده می کنید میزان طعم آن را در ظرف مشخص می کند. شما باید آزمایش کنید تا آنچه را که دوست دارید در آن زمان پیدا کنید.

برای غذاهای سبک تر ، از یکی از مارگارین های امگا 3 اضافه شده بدون چربی ترانس استفاده می کنم. این کاملا شبیه کره در پخت نیست ، اما به این اندازه خاموش نیست. وقتی می خواهم یک ماده ضخیم کننده بسازم ، می توانید این کار را به دو صورت انجام دهید. می توانید از آن برای تهیه روکس بدون مشکل استفاده کنید. اگر می خواهید بعداً از آن برای غلیظ شدن استفاده کنید ، قسمتهای مساوی مارگارین را با آرد مخلوط کنید.

من از جستجوی جایگزین بیکن دست کشیده ام. بیکن بوقلمون * محاسبه نمی شود * آنها واقعاً باید روی آن دستور غذا کار کنند ، اما من به شما می گویم که سوسیس بوقلمون (صبحانه و ایتالیایی) طعم فوق العاده ای دارد … و برخی تقریباً به معامله واقعی نزدیک هستند.

کرم شلاق سنگین: یکسان نیست ، اما نصف و نیم بدون چربی تقریباً نزدیک می شود. اگر می خواهید به همان شیوه ضخیم شود ، ممکن است مجبور شوید از نشاسته ذرت یا یک غلیظ کننده دیگر استفاده کنید ، اما این یک جایگزین سالم است.

پنیر: ممکن است پنیرهای کم چرب و بدون چربی پیدا شود. باید اشاره کنم که (تا اینجا) ، من هنوز پنیری بدون چربی پیدا نکرده ام که به خوبی ذوب شود.

گوشت: خوب ، در اینجا من و متخصص قلب مخالفیم. من به شما می گویم چه چیزی پیدا کرده ام و چه کار می کنم ، اما شما باید خودتان تحقیق کنید و تصمیم خود را (تحصیل کرده … امیدوارم) بگیرید.

Categories: Business